Meta згортає свій криптовалютний проєкт

Проект Meta Platforms щодо створення криптовалюти Diem, раніше відомої як Libra, виявився невдалим, пише Bloomberg. За даними видання, організація Diem Association, створена Facebook для розробки платіжної системи на основі блокчейну, «вивчає можливість продажу своїх активів як спосіб повернути капітал своїм членам-інвесторам».

За словами джерел, Diem Association обговорює з інвестиційними банкірами варіанти продажу своєї інтелектуальної власності. Також представники компанії шукають відповідні вакансії для розподілу працівників за іншими проектами.

Повідомленню про те, що Diem обговорює варіанти продажу активів, передувала хвиля звільнень. Наприкінці листопада 2021 року її покинув голова платіжного підрозділу Meta Девід Маркус. Саме він захищав криптопроект компанії перед Сенатом США та займався розвитком розробленого їй цифрового гаманця Novi.

Як пише Bloomberg, Федеральна резервна система США «завдала останнього удару» по проекту, чинивши тиск на Silvergate, банківського партнера Diem Association, який співпрацював з асоціацією минулого року з метою запуску цифрової валюти.

Якщо Diem справді продає свої активи, це поганий знак для проекту Meta, пише видання. Згідно з початковим задумом, Libra мала бути забезпечена декількома валютами, але регулятори виступили проти цієї ідеї. Тоді було вирішено прив'язати токен Diem до долара США, однак це рішення не знайшло підтримки у регулюючих органів.

26.01.2022

Поделитесь этой новостью: