Маск продав акції Tesla ще на $930 млн

Генеральний директор Tesla Ілон Маск продовжує продавати акції Tesla: він скористався своїми опціонами та продав акції на суму $930 млн після того, як минулого тижня продав на $6,9 млрд.

Згідно з документами, поданими до Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC), Маск продав на початку цього тижня понад 934 тис. акцій. Загалом з 8 листопада, наступного дня після опитування Маска у Twitter, було вирішено продати 10% його частки у Tesla. Незважаючи на те, що більше половини користувачів — майже 58% сказали так, продажі акцій почалися ще задовго до опитування.

Продажі Маском акцій супроводжувалися минулого тижня величезним падінням курсу акцій Tesla за більш ніж рік — з 8 листопада вони знизилися більш ніж на 17%, хоча загалом за останні 12 місяців зросли на 148%.

Зазвичай під час такої сильної корекції інвестори мають час подумати і викупити «просідання», на думку аналітика Investing.com Харіса Анвара. «Цього року Tesla подорожчала більш як на 50%. Ці акції час від часу зазнавали сильної корекції, перш ніж відновити висхідну траєкторію», — додав він.

18.11.2021

Поделитесь этой новостью: