LG відмовився від виробництва смартфонів

Один з найбільших світових виробників споживчої електроніки і побутової техніки LG Electronics Inc. повідомив, що вийде з бізнесу з виробництва смартфонів, так як він був збитковим з 2-го квартал 2015 року, а загальний розмір його операційного збитку за цей час склав більше 5 трлн південнокорейських вон ($4,4 млрд), зазначає агентство Dow Jones.

Таке рішення було одноголосно схвалено радою директорів компанії, йдеться в заяві LG, на яке посилаються ЗМІ.

В LG заявили, що припинення випуску смартфонів може привести до скорочення виручки в короткостроковій перспективі, однак компанія очікує поліпшення фінансового становища в довгостроковій.

Серед секторів, на яких збирається сконцентруватися LG, компанія назвала випуск компонентів для електромобілів, пристроїв з доступом в інтернет, систем "розумних" будинків, робототехніки.

Складські залишки смартфонів LG розпродаватимуться і після 31 липня, пише MarketWatch. Компанія протягом деякого часу продовжить сервісне обслуговування пристроїв, а також оновлення програмного забезпечення.

LG була однією з перших компаній, які встановили операційну систему Android на своїх мобільних пристроях. У минулому році на бізнес з виробництва смартфонів припадало близько 8% продажів компанії.

05.04.2021

Поделитесь этой новостью: