Консорціум на чолі з американською Clayton, Dubilier & Rice купує британську мережу супермаркетів Morrisons

Консорціум на чолі з американською інвесткомпанією Clayton, Dubilier & Rice (CD&R) виграв боротьбу у інших претендентів за Wm. Morrison Supermarkets Plc, оператора четвертої за величиною у Великобританії мережі продуктових супермаркетів, запропонувавши майже $9,4 млрд.

В суботу був проведений одноденний аукціон, за підсумками якого CD&R обійшла консорціум на чолі з Fortress Investment Group LLC, що належить SoftBank Group Corp.

CD&R разом з Ares Management Corp. і інвестиційним підрозділом Goldman Sachs Group Inc. запропонувала по 2,87 фунта стерлінгів ($3,9) за кожну акцію Morrisons. Fortress готова була заплатити за 2,86 фунта, повідомляє The Wall Street Journal.

Боротьба за покупку Morrisons почалася в середині червня, коли CD&R зробила пропозицію на суму близько $7,6 млрд, яку було відкинуто британською компанією. У липні Morrisons погодилася на пропозицію Fortress, яка оцінювала її в $8,7 млрд, а в наступному місяці консорціум підняв ціну до $9,3 млрд. CD&R в серпні поліпшила пропозицію до $9,5 млрд. Після цього Комітет зі злиттів і поглинань Великобританії прийняв рішення про проведення аукціону.

На 18 жовтня заплановано збори акціонерів Morrisons, які повинні проголосувати з питання схвалення угоди.

Morrisons була заснована в 1899 році. В даний час вона управляє майже 500 супермаркетами, а також кафе і АЗС. Також компанія має оптовий бізнес, поставляючи продукти для Amazon.com і інших онлайн-компаній з доставки в Великобританії.

04.10.2021

Поделитесь этой новостью: