Китайські акції закрилися в плюсі завдяки споживчим товарам та промсектору

Китайські фондові індекси завершили сесію на позитивній території у четвер - підйом очолили споживчий та промисловий сектори. Повідомлення про створення нової державної групи, яка спеціалізуватиметься на рідкісноземельних металах, підштовхнули вгору акції сировинних компаній.

Індекс Shanghai Composite зріс на 0,57% - до 3.643,34 пункту, тоді як індекс "блакитних фішок" CSI300 піднявся на 0,7% - до 4.948,74 пункту.

Акції сировинних компаній зросли на 1,4%, причому компанії, пов'язані з рідкісноземельними металами, очолили зростання після того, як державний телеканал CCTV повідомив, що Китай створив національну компанію для видобутку рідкісноземельних металів, яка працюватиме під управлінням державного регулятора.

Субіндекс фінансового сектора додав 0,05%, сектор споживчих товарів виріс на 2,53%, індекс нерухомості знизився на 0,63%, а сектор охорони здоров'я опустився на 0,78%.

Індекс стартапів ChiNext Composite виріс на 0,15%.

Підйом очолили акції Dongguan Dingtong Precision Metal Co, Guangxi Radio and Television Information Network Corp та China Resources and Environment Co.

23.12.2021

Поделитесь этой новостью: