Китай зміцнить економічну політику

У вівторок глава центрального банку КНР І Ган заявив що Китай зміцнить економічну політику і продовжить докладати зусиль для зниження процентних ставок по кредитах, посиливши очікування подальших заходів підтримки економіки, яка постраждала від пандемії коронавірусу.

В інтерв'ю, опублікованому центральним банком у вівторок, І сказав, що фундаментальні економічні показники Китаю не змінилися, незважаючи на велику невизначеність, і повторив, що поточна позиція регулятора щодо грошово-кредитної політики буде більш гнучкою.

Народний банк Китаю буде використовувати різні інструменти грошово-кредитної політики для підтримки достатньої ліквідності і річних темпів зростання грошової маси М2 і соціального фінансування на значно більш високому рівні, ніж в минулому році, сказав І.

Центральний банк повідомив в понеділок, що знизив норму обов'язкових резервів (RRR) для великих банків до 11%.

Китай буде допомагати кредиторам, особливо невеликим і середнім банкам, поповнювати капітал по декількох каналах і покращувати їх здатність вирішувати проблеми, які пов'язані з поганими кредитами, додав глава ЦБ.

Центральний банк поглибить реформу базової ставки кредитування (Loan Prime Rate, LPR), щоб допомогти знизити реальні ставки кредитування, а також буде поступово уніфікувати базові ставки по депозитах, ставки по кредитах і ринкові процентні ставки, сказав він.

26.05.2020

Поделитесь этой новостью: