Китай увів обмеження. Золото дешевшає

Для запобігання подальшого поширення коронавірусу, влада Китаю ввела більш жорсткі обмеження на пересування в провінції Хубей, тому в понеділок ціни на золото в Азії впали.

Ф'ючерси на золото за квітневі поставки впали на 0,1% до $ 1 584,85 до 1:25 ночі за східним часом (5:25 ранку за Гринвічем).

У провінції Хубей 60 млн людей змушені залишатися вдома, якщо немає надзвичайної ситуації, але використання приватних автомобілів заборонено на невизначений термін, як повідомляє South China Morning Post. Одній людині з кожної сім'ї дозволяється виходити з дому кожні три дні, щоб закупити продукти харчування і предмети першої необхідності, додала газета.

На провінцію Хубей припадає понад 80% підтверджених випадків захворювання коронавірусом.

Китай оголосив про зниження числа нових випадків захворювання вже третій день поспіль. За даними, опублікованими китайським урядом, в неділю було зареєстровано 1933 нових випадків інфікування і ще 100 нових смертей.

Фондові ринки азіатських країн сьогодні відновилися, а китайські акції виросли більш ніж на 2%. Японський індекс Nikkei 225 відкрив торги на позначку нижче своїх регіональних аналогів після того, як країна повідомила слабші, ніж очікувалося, дані по ВВП.

17.02.2020

Поделитесь этой новостью: