Intel прозвітувала про рекордний квартальний виторг

Американська компанія Intel Corp відзвітувала в середу про рекордний виторг у четвертому кварталі, але дала прогноз прибутку на перший квартал нижче очікувань через проблеми з ланцюжками поставок.

Виторг Intel від підрозділу дата-центрів зріс у четвертому кварталі на 20% до $7,3 мільярда. За даними FactSet, аналітики в середньому очікували виторгу в розмірі $6,73 мільярда.

Загальний скоригований виторг склалв $19,5 мільярда, обігнавши очікування на рівні $18,3 мільярда. Скоригований прибуток склав $1,09 на акцію, що також більше очікуваного 91 центу на акцію.

Intel очікує виручку в першому кварталі в розмірі $18,3 мільярда, що вище за середні оцінки аналітиків у $17,62 мільярда, згідно з даними IBES від Refinitiv.

Проте прогноз прибутку на січень-березень склав 80 центів на акцію, що нижче за очікування аналітиків у 86 центів на акцію, за даними IBES Refinitiv.

Акції Intel, які спочатку впали приблизно на 3% наприкінці торгів, трохи відновилися після того, як компанія висловила впевненість у попиті та здатності справлятися з обмеженнями в ланцюжках постачання.

Але потім головний виконавчий директор Патрік Гелсінгер сказав на телефонній конференції, що очікує на збереження обмежень цього року і наступного, оскільки ажіотажний попит на чіпи у світі зберігається.

27.01.2022

Поделитесь этой новостью: