Індекси Японії виросли завдяки надіям на відновлення світової економіки

У понеділок акції Японії завершили в плюсі ​​торги слідом за зростанням американських акцій в п'ятницю після публікації сильних даних про активність у виробничому секторі США.

Індекс Nikkei виріс на 0,17% до 28.364,61 пункту. Більш широкий індекс Topix додав 0,44% до 1.913,04 пункту.

Американський індекс Dow Jones Industrial Average виріс в п'ятницю після того, як дані вказали на прискорення зростання ділової активності в США на початку травня на тлі сильного внутрішнього попиту.

"Після підйому індексу Dow (в п'ятницю) інвестори переглянули свої погляди на зростання світової економіки, і цим пояснюється сильна динаміка транспортних компаній і автовиробників", - сказав Соїча Арісава з IwaiCosmo Securities.

"Але ця тенденція може виявитися тимчасовою, оскільки попереду нас чекає багато невизначеностей. Якщо економіка буде рости швидкими темпами, то з'явиться можливість згортання стимулів, що призведе до падіння фондових ринків".

Сектор морських перевезень став лідером зростання, додавши 5,31%. Субіндекс авіакомпаній зріс на 2,70%.

Підйом очолили акції Kawasaki Kisen Kaisha Ltd, Nippon Yusen KK і Shinsei Bank Ltd, що подорожчали на 7,64%, 5,63% і 5,19% відповідно. Лідерами зниження стали папери Pacific Metals Co Ltd, Marui Group Co Ltd і SoftBank Group Corp, що подешевшали на 2,81%, 2,31% і 2,23% відповідно.

Ціна паперів Toyota Motor виросла на 1,05% і оновила рекордний максимум за підсумками другої сесії поспіль. Котирування Honda Motor і Nissan Motor підвищилися на 1,51% і 0,89% відповідно.

Тим часом капіталізація ритейлера J.Front Retailing скоротилася на 2,02%, Marui Group - на 2,31%, оператора універмагів Isetan Mitsukoshi Holdings - на 1,26%.

24.05.2021

Поделитесь этой новостью: