Індекси Європи в мінусі

Європейські фондові індекси знижуються у вівторок, оскільки обережність напередодні даних про інфляцію в США і слабкість секторів предметів розкоші і гірськдобування переважили оптимізм з приводу відновлення економіки регіону.

Пан'європейський індекс STOXX 600 знизився на 0,3% до 10.33 за Києвом після часткового відновлення в понеділок, що послідував за падінням на минулому тижні.

Акції виробників предметів розкоші, включаючи LVMH, Kering і Richemont, подешевшали на 2,5-3,1%, наслідуючи приклад своїх азіатських колег на тлі побоювань про поширення випадків COVID-19 в Китаї.

Папери ювелірного бренду Pandora подорожчали на 3,4% після того, як компанія повідомила, що в найближчі роки має намір досягти зростання продажів в діапазоні від 6,0% до 8,0%.

Акції гірничодобувних компаній підштовхнули британський FTSE 100 вниз на 0,5%, незважаючи на те що дані показали, що британські роботодавці минулого місяця найняли рекордну 241.000 співробітників.

Папери датської пивоварної компанії Carlsberg знизилися на 2,8% після подвійного зниження рекомендації брокером Berenberg до "продавати".

14.09.2021

Поделитесь этой новостью: