Індекс S&P 500 закрився у плюсі після публікації протоколу ФРС

Уолл-стріт відновила частину понесених у середу втрат, а індекс S&P 500 вийшов на позитивну територію до закриття торгів після того, як Федеральна резервна система США опублікувала протокол січневого засідання.

Керівництво Федеральної резервної системи на засіданні у січні погодилося з тим, що настав час підвищити відсоткові ставки з огляду на вплив інфляції на економіку та хороші показники зайнятості. Водночас, будь-які рішення залежатимуть від аналізу інфляції та інших даних на кожному засіданні, показав протокол засідання 25-26 січня.

Усі три основні фондові індекси США торгувалися на негативній території більшу частину сесії, оскільки геополітична напруженість вплинула на настрої, а позитивні економічні дані посилили аргументи на користь агресивного посилення ставок ФРС.

Однак після публікації протоколу засідання ФРС індекси трохи поновилися. Nasdaq та Dow закрилися невеликим зниженням.

"Схоже, ФРС не надто сильно розхитала човен", - сказав Райан Детрік з LPL Financial.

"Вона не оголосила про такий яструбиний розворот, який ми спостерігали шість тижнів тому, і це стало полегшенням для багатьох інвесторів".

Індекс Dow Jones закрився зниженням на 0,16% до 34.934,27 пункту, індекс S&P 500 зріс на 0,09% до 4.475,01 пункту, тоді як Nasdaq опустився на 0,11% до 14.124,095 пункту. .

Вісім із 11 основних секторів S&P 500 виросли, при цьому найбільший відсотковий приріст показали акції енергетичних компаній. Сектори технологій та комунікаційних послуг впали, тоді як котирування фінансових компаній не змінилися.

Акції ViacomCBS VIAC.O впали на 17,8% після того, як медіа-конгломерат звітував про прибутки, що недотягнули до прогнозів.

17.02.2022

Поделитесь этой новостью: