Індекс Nikkei закрився у невеликому мінусі на тлі ослаблення геополітичних побоювань

Японський індекс Nikkei відіграв частину раніше понесених втрат у п'ятницю, оскільки новини про зустріч держсекретаря США Ентоні Блінкена з головою МЗС Росії Сергієм Лавровим наступного тижня трохи заспокоїли побоювання інвесторів щодо можливого вторгнення РФ до України.

Індекс Nikkei знизився на 0,41% - до 27.122,07 пункту. Ширший індекс Topix відступив на 0,36% до 1.924,31 пункту. З початку місяця Nikkei виріс на 0,86%.

Підйом очолили акції Mitsui OSK Lines Ltd, Kawasaki Kisen Kaisha Ltd та Nippon Yusen KK, що подорожчали на 3,98%, 3,45% та 2,8% відповідно.

Лідерами зниження стали папери Fanuc Corp, Nikon Corp і Trend Micro Inc, що подешевшали на 5,79%, 4,25% та 3,67% відповідно.

"Схоже, ринок може на якийсь час заспокоїтися" після новин про зустріч Лаврова та Блінкена, сказав учасник ринку з японської компанії, яка займається операціями з цінними паперами.

"Напередодні вихідних як купувати, так і продавати акції страшно, тому швидше за все відбудеться відкат, оскільки акції виглядають перепроданими".

Держсекретар США Ентоні Блінкен прийняв запрошення зустрітися з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим наприкінці наступного тижня за умови, що Росія не вторгнеться до України, повідомив Держдепартамент США у четвер.

18.02.2022

Поделитесь этой новостью: