Імпічмент Трампа

За звинуваченнями в зловживанні владою (230 голосів) і перешкоджання розслідуванню Конгресу (197 голосів), нижня палата Конгресу США, де більшість мають демократи, очікувано проголосували за імпічмент Дональда Трампа. Для усунення з посади Президента, будуть потрібні дві третини голосів в Сенаті США. Оскільки в Сенаті більшість має Республіканська партія, Дональд Трамп скоріш за все пост президента не втратить.

Республіканці називають імпічмент "полюванням на відьом", фарсом, і всіляко підтримують президента. Також деякі представники республіканців вважають, що в 2016 році уряд України дійсно працював проти Трампа і надавав американським спецслужбам документи, на підставі яких було засуджено радника Трампа Пола Манафорта.

Варто відзначити що імпічмент, який закінчився б відстороненням обраного президента від влади, в американській історії ще не було: Річард Ніксон, відносно якого процес імпічменту був розпочато після Уотергейтського скандалу, пішов у відставку під загрозою звільнення з посади до формального голосування.

19.12.2019

Поделитесь этой новостью: