Hyundai Motor прозвітувала про падіння прибутку в 4 кварталі на 50%

Південнокорейська компанія Hyundai Motor Co у вівторок спрогнозувала відновлення виробництва автомобілів у першій половині цього року, оскільки глобальний дефіцит мікросхем поступово зійде нанівець у другому кварталі.

"Нормалізація попиту та пропозиції автомобільних мікросхем очікується у третьому кварталі, коли виробничі потужності компаній-виробників напівпровідників, як очікується, збільшаться", - сказав виконавчий віце-президент Со Ган Хен.

Дефіцит чіпів буде зберігатися в першому кварталі через поширення штаму омікрон, сказав Со, додавши, що через непросту епідеміологічну ситуацію в Південно-Східній Азії і пов'язаних з цим збоїв у поставках чіпів, продажі Hyundai за 2021 рік опустилися нижче за очікувані 4 мільйони. автомобілів.

Автовиробник чекає стрибка продажів на 20% на найбільшому ринку – Північній Америці – у 2022 році.

Hyundai відзвітувала про зниження прибутку майже на 50% за квартал, що завершився в грудні, що значно гірше за очікування аналітиків, в основному через сплату корпоративних податків.

Компанія повідомила про падіння чистого прибутку до 547 мільярдів геть ($456 мільйонів) з 1,1 трильйона геть. Аналітики в середньому прогнозували зростання прибутку до 1,5 трильйона, згідно з даними Refinitiv SmartEstimate.

Акції Hyundai Motor Co закрилися у вівторок зниженням на 1,27%.

25.01.2022

Поделитесь этой новостью: