Huawei продає Honor

У вівторок Huawei повідомила про продаж бренду Honor. Новим власником всіх активів Honor після завершення угоди стане Shenzhen Zhixin New Information Technology Co, консорціум з декількох приватних та державних підприємств, йдеться в прес-релізі компанії.

Huawei заявляє, що рішення про продаж Honor було прийнято для забезпечення виживання бренду в зв'язку з погіршення фінансової ситуації. Це стало наслідком "величезного пресингу" і "постійної недоступності технічних елементів, необхідних для функціонування бізнесу мобільних телефонів".

Після закриття угоди Huawei більше не буде володіти акціями, брати участь в управлінні або приймати хоч якісь рішення в діяльності "нової" Honor. Деталі угоди Huawei не розкрила, проте видання Reuters повідомляло про цифру в $15 млрд. Угода допоможе Honor обійти санкції США і знову почати випускати смартфони з сервісами Google.

Відзначається, що за три місяці 2020 року з липня по вересень моделі Honor склали 26% від загального обсягу продажів смартфонів Huawei.

17.11.2020

Поделитесь этой новостью: