Google створить можливість зберігання криптовалюти на цифрових картах

Компанія Google має намір запропонувати можливість зберігання криптовалюти на цифрових картах, тоді як платежі, як і раніше, будуть проводитися у фіатній валюті, пише Bloomberg. Президент з комерційної діяльності Google Білл Реді розповів, що корпорація планує розширити співпрацю із представниками криптоіндустрії.

На сьогоднішній день компанія має партнерства з криптобіржею Coinbase та процесинговим сервісом Bitpay. У минулому компанія уникала взаємодії зі сферою цифрових активів, проте тепер вона приділяє значну увагу криптовалютам, зазначив Реді.

Google планує зробити Google Pay "всеосяжним цифровим гаманцем" з підтримкою цифрових квитків та паспортів вакцинації. Також корпорація готується інтегрувати платіжні можливості у пошукову видачу. Крім того, пошуковик буде показувати особисті карти лояльності клієнтів і знижки для відповідних запитів.

Восени Google уклала партнерство з криптоплатформою Bakkt. Користувачі Bakkt можуть додавати свої віртуальні криптовалютні картки до платіжної системи Google Pay та здійснювати оплату товарів та послуг у криптовалюті. При оплаті криптовалюта конвертуватиметься у фіат.

20.01.2022

Поделитесь этой новостью: