Генпрокурор США доручив перевіряти твердження про порушення на виборах

Президент США Дональд Трамп продовжує оскаржувати результати виборів. Так Генеральний прокурор США Вільям Барр доручив федеральним прокурорам перевіряти будь-які "вагомі" твердження про порушення на минулих того тижня виборах.

Демократ Джо Байден в суботу набрав більше необхідних для перемоги 270 голосів колегії вибірників, однак Трамп все ще не визнав поразку.

Штаб Трампа подав кілька позовів про фальсифікації результатів виборів. Судді в Мічигані і Джорджії відхилили позови, і експерти вважають, що спроби чинного президента оскаржити результати голосування навряд чи увінчаються успіхом.

Барр сказав прокурорам в понеділок, що "надумані і притягнуті за вуха заяви" не повинні лягати в основу розслідування. У листі генпрокурора немає вказівок на те, що Мін'юст виявив будь-які порушення, що впливають на підсумки виборів.

Однак Барр сказав, що доручив прокурорам "розслідувати вагомі твердження" про порушення під час голосування і підрахунку бюлетенів.

Штаб Байдена повідомив, що Барр підживлює надумані твердження Трампа про фальсифікації.

"Це саме ті заяви, які президент і його адвокати безуспішно роблять кожен день, оскільки їх позови висміює один суд за іншим", - сказав Боб Бауер, старший радник Байдена.

10.11.2020

Поделитесь этой новостью: