General Motors схвалила новий викуп акцій на суму 6 млрд дол

Компанія General Motors Co оголосила сьогодні про те, що рада директорів схвалила новий план викупу акцій на суму 6 млрд дол., пише Investing.

Цей новий дозвіл дає змогу автомобільному гіганту викуповувати свої звичайні акції, що перебувають в обігу.

Акції General Motors зросли більш ніж на 1% на цьому повідомленні.

"Інвестиції, які GM зробила у свої бренди і продуктовий портфель за останні кілька років, а також операційна дисципліна компанії забезпечують стабільно високі показники зростання виручки, маржі та вільного грошового потоку", – сказав Пол Джейкобсон, виконавчий віце-президент і головний фінансовий директор GM.

"Ми приділяємо велику увагу рентабельності нашого бізнесу ICE, зростанню і підвищенню рентабельності нашого бізнесу EV та ефективному розміщенню нашого капіталу. Це дає нам змогу продовжувати повертати грошові кошти акціонерам".

Раніше, у листопаді 2023 року, GM ініціював програму прискореного викупу акцій на суму 10 млрд дол. і повідомив, що в рамках чинного дозволу залишилося ще близько 1,4 млрд дол.

У першому кварталі 2024 року компанія викупила 0,3 мільярда доларів своїх акцій і розраховує використати решту 1,1 млрд дол до кінця другого кварталу.

Крім того, GM продемонструвала свою прихильність підвищенню акціонерної вартості, збільшивши дивіденди за звичайними акціями на 33 %, підвищивши їх з 0,09 до 0,12 долара на акцію в першому кварталі 2024 року.

План зворотного викупу становить 11 % від поточної ринкової вартості компанії.

11.06.2024

Поделитесь этой новостью: