General Motors і Ford скоротять виробництво автомобілів через дефіцит напівпровідників

У четвер General Motors Co і Ford Motor Co повідомили, що додатково скоротять виробництво автомобілів через дефіцит напівпровідників, який вдарив по світовій автомобільній промисловості.

Галузева група автомобільної промисловості США на цьому тижні закликала владу допомогти і попередила, що світовий дефіцит напівпровідників може привести до скорочення числа зібраних в цьому році автомобілів на 1,28 мільйона одиниць, а перебої у виробництві можуть тривати ще шість місяців.

Президент Джо Байден хоче виділити як мінімум $50 мільярдів для підтримки виробництва напівпровідників у США, але це не вирішить короткострокових проблем.

Найбільший американський автовиробник General Motors і його найближчий конкурент Ford повідомили, що скоротять виробництво на ряді своїх заводів в Північній Америці.

Ford повідомила про плани задіяти більше заводів цього літа - в ті тижні, коли традиційно припиняла виробництво, - щоб компенсувати втрачені обсяги.

Згідно з повідомленням GM, останні скорочення були враховані в прогнозі, згідно з яким через дефіцит прибуток в цьому році може знизитися на $2 мільярди.

09.04.2021

Поделитесь этой новостью: