General Motors до 2030 року має намір збільшити виручку в 2 рази

Американський автовиробник General Motors Co. ставить амбітні фінансові цілі на найближчі роки, в тому числі, планує збільшити виручку більш ніж удвічі до 2030 року.

Крім того, GM має намір зміцнювати свої позиції на ринку електромобілів і розраховує з часом стати лідером за обсягами продажів електромобілів в США. Незабаром GM випустить новий електричний позашляховик вартістю близько $30 тис., що нижче ціни найдешевшої моделі Tesla Model 3.

GM націлений на збільшення маржі операційного прибутку до 12-14% до 2030 року за рахунок запуску нових моделей. У минулому році цей показник склав 7,9%. Компанія має намір збільшити виручку до $280 млрд у порівнянні із середньорічним показником останніх п'яти років в $140 млрд.

Автовиробник також вважає, що зможе отримувати доходи від нових сфер бізнесу. Нещодавно GM запустила страховий сервіс, який використовує дані про характер водіння автомобілістів, для заохочення обережних водіїв. Інший сервіс - Brightdrop, який почав роботу в цьому році, пропонує електричні вантажівки в оренду сервісів доставки, включаючи FedEx.

"У нас так багато можливостей для зростання, - заявила в середу головний виконавчий директор GM Мері Барра. - Електромобілі тепер не просто транспортний засіб, а програмна платформа".

За її словами, GM розраховує, що з часом її виручка в сфері програмних продуктів, а також послуг, досягне $20-25 млрд на рік, включаючи виручку від страхових операцій в $6 млрд.

Акції GM подешевшали на 0,75% за підсумками торгів у середу, але подорожчали на 0,5% в ході додаткової сесії. З початку поточного року їх вартість зросла майже на 30%.

07.10.2021

Поделитесь этой новостью: