Ford дав звіт про прибуток

У середу Ford Motor Co відзвітувала про що перевищила очікування квартального прибутку завдяки попиту на пікапи і позашляховики в США і чекає в кінці року отримати прибуток до оподаткування замість збитку.

Чистий прибуток Ford в третьому кварталі склав $2,4 мільярда доларів, або 60 центів на акцію, у порівнянні з $400 мільйонами, або 11 центами на акцію, роком раніше.

За винятком деяких статей балансу прибуток Ford склав $3,6 мільярда, або 65 центів на акцію, перевищивши 19 центів, які очікували опитані Refinitiv аналітики.

Компанія повідомила, що тепер очікує кращих, ніж очікувалося, результатів в четвертому кварталі, а також річного прибутку до оподаткування в розмірі від $600 мільйонів до $1,1 мільярда.

У липні Ford повідомив, що очікує прибуток до оподаткування в розмірі від $500 мільйонів до $1,5 мільярда за третій квартал і збитку за четвертий квартал.

Скоригована EBIT компанії в цьому кварталі склала 9,7% в порівнянні з цільовим показником на весь рік в 8%. Чиста маржа Ford за цей період склала 6,4%.

Акції Ford виросли на 3,8% до $8,00 в ході позабіржових торгів.

29.10.2020

Поделитесь этой новостью: