Фондові індекси Азії зросли

Після публікації в п'ятницю звіту по ринку праці в США вранці в понеділок фондові індекси в Азії виросли.

Японський індекс Nikkei 225 підскочив на 1,25% о 23:05 за східним часом (-4:05 за Гринвічем), навіть після того, як ВВП країни в першому кварталі скоротився на 0,6% в порівнянні з попереднім кварталом і на 2,2% в річному численні.

Пізніше в понеділок прем'єр-міністр Сіндзо Абе представить другий додатковий бюджет у парламент, щоб профінансувати пакет заходів стимулювання економіки в Японії, де вплив епідемії коронавірусу знижується.

Індекс KOSPI їх Південної Кореї додав 0,14%, надолужуючи деякі свої колишні втрати, оскільки країна намагається стримати недавній сплеск числа повторно хворих на коронавірус.

Китайський індекс Shanghai Composite піднявся на 0,38%, а Shenzhen Component підріс на 0,70%. Дані, опубліковані в неділю, показали, що китайський експорт скоротився на 3,3% в травні в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, а імпорт скоротився на 16,7%, що більше, ніж очікувалося.

Гонконгський індекс Hang Seng виріс на 0,51%. Австралійська біржа закрита в зв'язку зі святом в країні.

Тим часом, за даними Університету Джона Хопкінаса на 8 червня, число хворих на коронавірус світі перевищило 7 млн, загинули понад 400 тис. чоловік.

08.06.2020

Поделитесь этой новостью: