Філіп Лейн: Економіка єврозони відновиться не раніше 2021 року

Економіка єврозони, яка постраждала від пандемії коронавірусу, ймовірно, не повернеться до докризових рівнів як мінімум до наступного року, сказав головний економіст Європейського центробанку Філіп Лейн газеті El Pais, додавши, що ЄЦБ готовий скорегувати свої інструменти при необхідності.

 "З сьогоднішньої точки зору, в будь-якому випадку малоймовірно, що економічна активність повернеться до докризового рівня раніше 2021 року, якщо не пізніше", - сказав Лейн в інтерв'ю, опублікованому на сайті ЄЦБ.

 За його словами, ЄЦБ постійно стежить за ситуацією і готовий скорегувати всі свої інструменти, якщо це буде необхідним. Лейн додав, що екстрена програма скупки активів ЄЦБ (PEPP) також може бути скоригована.

"Якщо ми побачимо, що фінансові умови занадто жорсткі або тиск на окремі ринки облігацій не відображає фундаментальних показників економіки, ми можемо скоригувати розмір або тривалість наших покупок, які ми в будь-якому випадку можемо гнучко розподіляти в часі і за ринковими сегментами", - сказав Лейн .

18.05.2020

Поделитесь этой новостью: