Європейські цінні папери подорожчали

У п'ятницю акції Європи ростуть, так як зростання нафтогазового сектора і паперів торгових мереж компенсувало побоювання з приводу ситуації в американській політиці і глухого кута в переговорах про нові стимули в США.

Пан'європейський індекс STOXX 600 виріс на 0,24% об 10.38 за Києвом і може показати невелике тижневе зростання на тлі ознак прогресу з розробки вакцини від COVID-19.

Настрої глобальних ринків впали після того, як міністр фінансів США Стівен Мнучін сказав в четвер, що термін дії ключових програм кредитування ФРС для боротьби з наслідками пандемії закінчиться 31 грудня, що суперечить позиції ФРС.

Британський індекс FTSE 100 в п'ятницю отримав підтримку, так як роздрібні продажі в країні за жовтень зросли, а міністр охорони здоров'я сказав, що бачить обнадійливі ознаки уповільнення хвилі коронавірусу.

Європейський індекс роздрібної торгівлі зріс на 0,8%, показуючи кращу динаміку серед секторів. За ним слідують нафтогазовий індекс, а також акції подорожей і відпочинку.

Акції італійського BPER Banca подорожчали на 2% після того, як найбільший інвестор банку підтримав ідею його злиття з конкурентом Banco BPM.

20.11.2020

Поделитесь этой новостью: