Європейські компанії скорочують закупівлю нафти

У квітні ряд європейських і скандинавських переробників нафти скоротять закупівлі в Саудівській Аравії, повідомляють джерела, припускаючи, що причиною тому стала нестача попиту на додаткові обсяги нафти, які королівство запропонувало ринку в боротьбі за частку.

Найбільший в світі експортер нафти планує різко збільшити поставки після розвалу пакту про обмеження видобутку нафти в рамках ОПЕК +.

Але попит на нафту падає через обмеження, введене різними країнами світу в спробах стримати епідемію коронавірусу, і нафтові компанії скорочують переробку, а тому не поспішають законтрактувати додаткові обсяги з Саудівської Аравії, повідомляють джерела.

"Це безперечно скорочення з боку переробників, - сказав на умовах анонімності трейдер, який обговорював це питання з нафтовими компаніями. - Так що тепер складно законтрактувати великий обсяг ".

Shell - одна з числа великих нафтових компаній, що скорочує закупівлі саудівської нафти, сказали два джерела в галузі. Один джерело сказало, що компанії мають намір скоротити квітневі поставки саудівської нафти обсягом до 25%.

Shell відмовилася від коментарів. Саудівська нафтова компанія Aramco також відмовилася від коментарів.

26.03.2020

Поделитесь этой новостью: