Європейські фондові індекси піднімаються

У понеділок Європейські фондові індекси піднімаються, наближаючись до трьохмісячного максимуму, на тлі надій на відновлення глобальної економіки від викликаної епідемією коронавірусу кризи.

Інвестори також з оптимізмом сприйняли той факт, що реакція США на закон Китаю про національну безпеку Гонконгу виявилася більш м'якою, ніж багато хто побоювався.

Пан'європейський індекс STOXX 600 виріс до 10:28 за Києвом на 0,5% завдяки зростанню банківського індексу, гірничодобувного сектора і компаній в сфері подорожей і відпочинку.

Президент США Дональд Трамп в п'ятницю ініціював припинення дії особливого статусу Гонконгу, проте не став згадувати про заходи, які могли б зашкодити "першій фазі" торгової угоди з Китаєм.

Тим часом ділова активність у виробничому секторі КНР сповільнилася в травні, проте зростання в секторі послуг прискорилося в міру виходу економіки з локдауна.

Акції італійського банку Mediobanca підскочили на 8,5% після того, як мільярдер Леонардо дель Веккьо підтвердив, що він попросив схвалення у Європейського центрального банку на збільшення своєї частки в компанії.

Ціна паперів британського виробника одягу Ted Baker знизилася на 8,9%. Раніше компанія представила план із залучення 95 мільйонів фунтів стерлінгів ($ 117,84 мільйона) через додаткового розміщення акцій.

Ринки Німеччини, Швейцарії, Данії і Норвегії закриті в понеділок у зв'язку зі святом.

01.06.2020

Поделитесь этой новостью: