Європейські акції знижуються

У п'ятницю знизилися європейські акції, оскільки все більше компаній сигналізують про тяжкі наслідки епідемії коронавірусу, що вказує на більш глибоку рецесію прибутку напередодні сезону звітності.

Пан'європейський індекс STOXX 600 знизився на 0,76% до 9:34 за Києвом, при цьому акції енергетичних компаній подешевшали слідом за падінням цін на нафту на тлі сумнівів про можливу угоду Саудівської Аравії і Росії.

Акції Zurich Insurance Group AG, AXA SA, Munich Re і Prudential впали на 1,9-4,2% після того, як страховий регулятор ЄС звернувся до страховиків і перестрахувальників з проханням тимчасово призупинити виплату дивідендів і викуп акцій.

Акції BAE Systems подешевшали на 1,3% після того, як британська компанія повідомила, що відкладе ухвалення рішення про виплату дивідендів і вживатиме заходи по контролю за витратами після значних збоїв у роботі через спалах вірусу.

H&M, другий за величиною в світі рітейлер одягу, повідомив про падіння продажів в березні на 46% і попередив, що очікує збитки в другому фінансовому кварталі.

03.04.2020

Поделитесь этой новостью: