Європейські акції в плюсі завдяки виробникам напівпровідників

Європейські фондові індекси зростають в п'ятницю завдяки зміцненню паперів виробників напівпровідників. Інвестори очікують виходу ключових даних про зайнятість у США.

Пан'європейський індекс STOXX 600 виріс на 0,52% до 10.50 за Києвом, а акції технологічних компаній - на 0,77%.

Папери виробника напівпровідників ASML Holding NV подорожчали на 1% після того, як Micron Technology Inc повідомила, що планує почати використовувати EUV-машини ASML у виробництві в 2024 році. Акції ASM International NV виросли на 1,2% після того, як компанія повідомила, що очікує збільшення обсягу замовлень у другому кварталі.

Папери французької SMCP піднялися на 0,56%, хоча раніше дешевшали на 0,9%, а акції власника Zara компанії Inditex опустилися на 0,2% після того, як джерело в суді повідомив Рейтер, що стосовно цих компаній ведеться розслідування, оскільки вони підозрюються в приховуванні "злочинів проти людяності" в китайському регіоні Сіньцзян.

У фокусі уваги інвесторів - ключова трудова статистика США, яка, ймовірно, вкаже на прискорення зростання числа робочих місць в червні. Звіт буде опублікований о 15.30 за Києвом.

Учасники ринку також чекають виходу даних про ціни виробників в єврозоні за травень о 12:00 за Києвом.

02.07.2021

Поделитесь этой новостью: