Європейські акції в плюсі

У вівторок європейські акції намагаються відновитися після падіння на попередній сесії, оскільки новий раунд монетарного і фіскального стимулювання приніс ринкам деяке полегшення, незважаючи на швидке поширення пандемії коронавірусу по всьому світу.

Пан'європейський індекс STOXX 600 виріс на 4,2% до 11.34 за Києвом, але все ж може показати гірший місяць з 1987 року, оскільки спровокованої епідемією криза поставила під загрозу глобальне зростання. Деякі аналітики прогнозують падіння європейського ВВП на 24% у другому кварталі.

Зведений індекс менеджерів із закупівель (PMI) в зоні євро, що розраховується компанією Markit і відображає зміни в економічній активності, в березні склав 31,4 пункту, згідно з попередніми даними, знизившись з 51,6 пункту в лютому.

Турсектора, який зазнав одні з найбільших втрат в цьому місяці, виріс на 3,3%.

Гірничорудний, страховий і нафтогазовий сектори були лідерами зростання серед основних європейських субсекторів, додавши від 7,5% до 10%.

Папери французької Biomérieux додали 8,3%, підскочивши на початку сесії на 30% після того, як медична компанія отримала схвалення Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США на свій продукт, призначений для тестування на коронавірус.

24.03.2020

Поделитесь этой новостью: