Європейські акції подешевшали в п'ятницю

У п'ятницю акції Європи знизилися і можуть закінчити насичений подіями тиждень на обережній ноті на тлі побоювань з приводу економічних наслідків пандемії COVID-19 яка знову загострюється, долі торгової угоди Brexit і глухого кута узгодження стимулів в США.

Пан'європейський індекс STOXX 600 знизився на 1% об 12.44 за Києвом, продовживши слабшати після того, як напередодні оновлений економічний прогноз Європейського центрального банку показав, що регулятор очікує, що в наступному році економіка єврозони буде відновлюватися повільніше через пандемію.

Індекс може перервати п'ятитижневе зростання, так як глухий кут у переговорах між Європейським Союзом і Великобританією збільшив шанси на хаотичний Brexit без укладення торговельної угоди.

Акції фармацевтичної компанії Sanofi подешевшали майже на 3% після того, як вона повідомила, що її кандидат на вакцину від COVID-19, розроблений спільно GlaxoSmithKline, показав недостатню імунну відповідь в рамках клінічних випробувань. Вартість паперів GSK практично не змінилася.

11.12.2020

Поделитесь этой новостью: