Європейські акції оновили рекорд завдяки корпоративній звітності

Європейські акції досягли рекордного піку в середу на тлі сильної корпоративної звітності та вищих цін на метали, незважаючи на зниження котирувань нафтових компаній.

Панєвропейський індекс STOXX 600 відзначився на історичному максимумі під час ранкової сесії. До 12:00 за Києвом індекс був малорухливим, тоді як німецький DAX знизився на 0,09%. Світові акції торгуються на рекордних максимумах перед очікуваним згортанням стимулюючих заходів Федеральною резервною системою США.

Британський індекс FTSE 100 опустився на 0,19%, а французький CAC 40 – на 0,06%.

Акції BMW знизилися на 0,09%, незважаючи на те, що німецький автовиробник відзвітував про перевищуючі очікування результати в середу, збільшивши чистий прибуток у третьому кварталі на 42,4% у річному обчисленні.

При цьому авіакомпанія Lufthansa у середу повідомила про повернення до операційного прибутку в третьому кварталі вперше з початку пандемії, чому сприяли ослаблення обмежень на переміщення та високий попит у літній сезон. Акції німецького авіаперевізника зросли на 4,17%.

Нафтові компанії стали лідерами зниження індексу STOXX 600, впавши на 1,89%. Ціни на нафту йдуть вниз у середу, оскільки галузеві дані вказали на сильне зростання запасів нафти і дистилятів у США - найбільшого світового споживача нафти, а тиск на ОПЕК і союзників, від яких чекають нарощування видобутку, посилився.

Акції Vestas, найбільшого у світі виробника вітряних турбін, впали на 9,83% після того, як компанія повідомила про нижчий, ніж очікувалося, операційний прибуток у третьому кварталі і знизив прогноз прибутку на весь рік.

03.11.2021

Поделитесь этой новостью: