Evergrande на мінімумі 11 років

Акції китайської Evergrande Group впали в понеділок до мінімуму більш ніж 11 років, незважаючи на спроби керівництва врятувати компанію від дефолту, і в міру наближення терміну погашення платіжних зобов'язань на цьому тижні побоювання про долю другого за величиною девелопера в Китаї наростають.

Гігант сектора нерухомості щосили намагається зібрати кошти для виплат своїм численним кредиторам, постачальникам і інвесторам, при цьому регулюючі органи попереджають, що заборгованість компанії обсягом $305 мільярдів може викликати більш широкі ризики для всієї фінансової системи КНР.

Акції Evergrande в Гонконзі звалилися на 10,2% до 2,28 гонконгського долара за штуку, зафіксувавши в ході торгів падіння на 19% до мінімуму з травня 2010 року.

Забудовник до 23 вересня повинен виплатити купони на суму $83,5 мільйона за облігаціями з терміном погашення в березні 2022 року, а також ще $47,5 мільйона за облігаціями 29 вересня. По обох випусках буде оголошений дефолт, якщо Evergrande не виплатить відсотки протягом 30 днів.

20.09.2021

Поделитесь этой новостью: