ЄС сьогодні посилить санкції проти Білорусі

Міністри закордонних справ ЄС у понеділок посилять санкції щодо Білорусії у зв'язку з кризою на кордоні Білорусії, де зібралися мігранти, повідомив міністр закордонних справ Німеччини Хайко Маас.

"Те, що ми бачимо в Мінську, ця нелюдська система використання біженців як інструмент тиску на Європейський союз не змінилася на краще, а погіршилася за останні дні", - сказав міністр після прибуття до Брюсселя.

"Ми далекі від кінця санкційної спіралі", – додав Маас.

Європа звинувачує Білорусь у проведенні "гібридної атаки" з використанням мігрантів, стверджуючи, що влада країни завозить біженців і змушує їх незаконно перетинати кордон з Польщею.

Мінськ заперечує ці звинувачення. "Організовувати міграційний потік через Білорусь - це собі дорожче. Ми ніколи цим не займалися і не збираємося займатися", - сказав президент Білорусії Олександр Лукашенко.

"Санкціями лякають. Добре, подивимося. Вони думають, що я жартуватиму, що я ляпнув язиком і все. Нічого подібного. Ми захищатимемося. Все, далі нам відступати нікуди", - цитує слова Лукашенко агентство Белта.

15.11.2021

Поделитесь этой новостью: