Ефіріум випередив BTC; 3 криптовалюти з топ-20 виросли

У суботу на криптовалютному ринку стався обвал ефіру, біткоїну та більшості інших цифрових валют. Однак на відміну від BTC, який все ще не зміг надолужити втрачене після суботнього падіння, ETH майже впорався з цим завданням.

Співвідношення ETH/BTC досягло завдяки такому зростанню більш ніж 3-річного максимуму. На даний момент капіталізація ефіріуму, що становить $494 млрд, більш ніж у 2 рази нижча за капіталізацію біткоїну.

На тижневій основі розрив між ефіріумом та біткоіном вражаючий: BTC впав майже на 15%, тоді як ETH втратив менше 4%.

Але є й інші криптовалюти з Топ-20, які виділилися сильніше на тлі обвалу в останні кілька днів.

Це Terra (LUNA), яка зуміла з лишком відіграти падіння у суботу і навіть встановити новий рекорд у неділю вранці. Валюта займає нині 10-у позицію у Топ-20. Незважаючи на зниження на 9,4% від учорашнього дня, Terra зберігає тижневий приріст понад 32%, що робить її найрезультативнішою криптовалютою у Топ-20.

Polygon (MATIC/USD), що нині займає 16-у позицію в рейтингу, також є однією з небагатьох криптовалют у Топ-20, які утримують приріст (15,4%) протягом тижня.

Нарешті, 3-а криптовалюта, яка виділяється найбільше, це Algorand (ALGO/USD), 18-а криптовалюта у Топ-20, яка набрала майже 12% за 24 години та 4% за тиждень.

06.12.2021

Поделитесь этой новостью: