EBay продасть бізнес в Південній Кореї за $3,1 мільярда

Найбільший в світі інтернет-аукціон eBay Inc. продасть свій підрозділ в Південній Кореї місцевому консорціуму інвесторів за 3,5 трлн південнокорейських вон ($3,1 млрд), повідомляє Financial Times.

Згідно з даними видання, консорціум, до складу якого входять найбільший в Південній Кореї фізичний ритейлер E-Mart і інтернет-портал Naver, планують придбати 80% акцій eBay Korea, решта залишилася  за американською компанією.

У документах для регулюючих органів E-Mart вказав, що веде переговори з eBay, але продаж не оформлений остаточно, пише FT. Naver в окремих документах повідомив, що угода ще не завершена.

Представник eBay Korea відмовився надати виданню коментар.

У січні eBay повідомив, що розглядає стратегічні альтернативи для свого бізнесу в Південній Кореї. За підсумками першого кварталу, що завершився в березні, виручка південнокорейського підрозділу склала $389 млн, збільшившись на 25% в річному вираженні. На його частку припало трохи менш 13% усієї виручки eBay за квартал.

За даними аналітичної компанії Euromonitor, які наводить FT, eBay посідав третє місце на ринку електронної комерції в Південній Кореї в минулому році, частка компанії становила близько 13%.

Як E-Mart, так і Naver намагаються скласти конкуренцію Coupang Inc., найбільшої в Південній Кореї компанії сфери електронної комерції. Раніше в цьому році Coupang провів IPO на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE) обсягом $4,6 млрд.

Акції eBay подешевшали на 3,2% за підсумками торгів у п'ятницю, до $63,26. Ціна паперів Coupang знизилася на 0,8% - до $39,41. 

21.06.2021

Поделитесь этой новостью: