Джек Ма з'явився на публіці вперше з жовтня

У середу (вперше з жовтня) на публіці з'явився засновник Alibaba Group Джек Ма, на відеоконференції вчителів. Це призвело до різкого зростання акцій компанії послабивши занепокоєння з приводу його незвичайної відсутності.

Мільярдер, який став культовою фігурою в Китаї, не з'являвся на публіці з 24 жовтня, після того як він розкритикував систему регулювання в КНР, сказавши, що вона "душить інновації". Ма відразу ж впав в немилість, і IPO дочірньої компанії Alibaba Ant Group на суму $37 мільярдів було скасовано.

Акції Alibaba, що котируються на Гонконгській біржі, підскочили більш ніж на 10% після новини про появу мільярдера на публіці.

"Поява Джека Ма заспокоїла нерви інвесторів, які були напружені після виникнення безлічі чуток, і дозволило їм вкладатися в акції, які до цього були відстаючими на ринку", - сказав Стівен Люн з UOB Kay Hian.

Хоча Ма пішов з корпоративних посад, він зберігав значний вплив на Alibaba і Ant і просував їх інтереси по всьому світу на ділових і політичних заходах.

Китайська влада посилила антимонопольне регулювання в інтернет-секторі, і в грудні Alibaba стала об'єктом офіційного розслідування.

20.01.2021

Поделитесь этой новостью: