Домінування біткоіну в червні скоротилося на 3%

Домінування біткоіну (BTC) за підсумками червня скоротилося на три відсотки. До такого висновку прийшли в кріптобіржі EXMO. Окрім біткоіну, падіння зафіксував і ether (ETH), який теж втратив три відсотки за підсумками минулого місяця.

У криптовалютній біржі відзначають, що у випадку з ETH, тренд на скорочення домінування спостерігався весь місяць. Однак куди інакше виглядає ситуація зі стейблкоінами, хоч і не з усіма.

Наприклад, обсяги торгів найбільшого за ринковою капіталізацією стейблкоіну tether (USDT) за підсумками червня зафіксували падіння на 57% до $2 трлн. Більш того, однойменна компанія-емітент Tether за червень не випустила жодного токена, відзначають в EXMO.

У той же час головний конкурент Tether - Circle - наростив обсяги торгів USDC на 43% за червень до $722,9 млрд. Варто зауважити, що зростання торгів USDC відбувається на тлі новин про те, що Circle вийде на біржу через злиття з SPAC до кінця поточного року. Очікується, що вартість компанії за результатами злиття складе $4,5 млрд. До того ж, в Circle є намір залучити $1,1 млрд в рамках раунду PIPE.

В цілому ж, ринкові обсяги торгів криптовалюти за червень скоротилися на 56%. Після 11 червня добові обсяги торгів майже не піднімалися вище $100 млрд, за винятком трьох днів, відзначають в EXMO. Пожвавлення припало на покупку MicroStrategy додаткових біткоінів, вважають в криптобіржі.

12.07.2021

Поделитесь этой новостью: