Долар досяг двомісячного максимуму

Долар досяг двомісячного максимуму по відношенню до своїх аналогів - валют розвинених країн, оскільки сила покинула циклічні валюти на тлі ослаблення глобальної економічної динаміки і ознак стійкої напруженості у відносинах між США і Китаєм.

Індекс долара, який відстежує його курс по відношенню до корзини з шести валют, в якийсь момент піднявся вище 94,20, а потім трохи відступив до 94,03 в 6:35 за східним часом (10:35 за Гринвічем). Китайський юань також ослаб після того, як Народний банк Китаю другий день поспіль встановив його денний курс по відношенню до долара нижче, ніж очікувалося, що було витлумачено як сигнал про те, що його починає турбувати швидке зростання юаня.

Долар може відреагувати пізніше, під час другого дня виступу в Конгресі голови Федеральної резервної системи Джерома Пауелла. Пауелл у вівторок менше вплинув на валютний ринок, ніж його колега Чарльз Еванс, після того, як глава ФРБ Чикаго заявив, що ФРС ще може підвищити процентні ставки до того, як індекс споживчих цін досягне 2%.

23.09.2020

Поделитесь этой новостью: