COVID-19 зірвав тисячі авіарейсів у США у розпал свят

Американські авіакомпанії відмінили понад 1.300 рейсів у неділю, оскільки через зараження COVID-19 серед персоналу дедалі більше екіпажів йдуть на самоізоляцію. Різдвяні плани тисяч мандрівників виявилися зірваними, враховуючи також, що кілька круїзних суден були змушені відмінити зупинки після спалахів коронавірусу на борту.

До середини дня в неділю комерційні авіакомпанії скасували 1.318 рейсів усередині Сполучених Штатів та тих, що мали летіти до США або зі США, згідно з даними сайту FlightAware.com. У суботу, в день Різдва, було скасовано 997 рейсів, а напередодні свята – майже 700. Усі три дні компанії також затримували та відкладали тисячі інших польотів.

Щонайменше три круїзні судна також були змушені повернутися в порт відправлення без запланованих заходів до інших портів, після того, як на борту були виявлені випадки COVID-19, згідно з численними повідомленнями ЗМІ.

Ентоні Фаучі, головний інфекційний лікар США, попередив про зростання кількості випадків COVID-19 в США в найближчі дні і можливе "перевантаження ... лікарень, особливо в тих регіонах, де вища частка невакцинованих людей".

"Швидше за все, воно буде набагато вищим", - сказав Фаучі про кількість випадків COVID-19, викликаних штамом омікрон, незважаючи на те, що президент Джо Байден минулого тижня оприлюднив нові заходи, спрямовані на стримування чергової хвилі, і продовжив закликати до вакцинації та іншим стратегіям профілактики.

27.12.2021

Поделитесь этой новостью: