Citigroup відмовляється від низки операцій у Мексиці

Американський банк "Citigroup Inc." піде з мексиканського ринку банківського обслуговування приватних осіб та малого бізнесу, а також інвестиційно-банківських послуг для середніх за розміром компаній.
Сукупний виторг цих операцій за 9 місяців 2021 року склав близько $3,5 млрд, або близько 6% усієї виручки Citigroup за цей період.

Американський банк збереже бізнес із обслуговування інституційних клієнтів у Мексиці, а також операції у сфері приватного банківського обслуговування заможних клієнтів.

Рішення про відмову від низки операцій у Мексиці є частиною загального перегляду стратегії, зазначається у прес-релізі Citigroup. Спосіб та терміни виходу будуть визначені пізніше. Банк розглядає як продаж мексиканських операцій, і їх виведення на відкритий ринок.

Як заявила головний виконавчий директор Citigroup Джейн Фрейзер, Мексика залишиться важливим для банку ринком.

Основою мексиканського підрозділу Citigroup у сфері роздрібного банківського обслуговування став Grupo Financiero Banamex-Accival, який американський банк купив за $12,5 млрд. у 2001 році. Цей бізнес останніми роками кілька разів опинявся у центрі скандалів через випадки шахрайства.

Фрейзер, яка обійняла пост CEO Citigroup у березні минулого року, прагне спростити структуру операцій банку та сфокусуватися на найбільш привабливих сегментах бізнесу. 2021 року Citigroup оголосив про намір вийти з роздрібного бізнесу в 13 країнах, включаючи Росію.

12.01.2022

Поделитесь этой новостью: