Citigroup продає роздрібні банківські операції сінгапурському UOB

Американський банк "Citigroup Inc." в рамках стратегії виходу з банківського роздрібного бізнесу в Азії та зосередження на управлінні станом багатих клієнтів продає сінгапурському United Overseas Bank Ltd. (UOB) роздрібні банківські операції в Індонезії, Малайзії, Таїланді та В'єтнамі.

Як йдеться у повідомленні Citigroup, UOB заплатить за активи у сфері роздрібного банківського обслуговування та випуску кредитних карток, які оцінюються у 4 млрд сінгапурських доларів ($3 млрд) станом на червень 2021 року, а також премію у розмірі $690 млн.

Закриття угоди очікується в середині 2022 – на початку 2024 року, залежно від термінів проходження процедури отримання схвалення від регуляторів.

У квітні минулого року Citigroup повідомив про плани виходу з ринку роздрібного банківського обслуговування в 13 країнах, 10 з яких знаходяться в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Натомість банк зосередиться на бізнесі з управління активами.

У грудні Citigroup продав банківські операції на Філіппінах та трохи раніше в Австралії. Банк розглядає укладання аналогічних угод у Південній Кореї. Крім того, Citigroup веде переговори про продаж своїх активів ще на 6 ринках: на Тайвані, в Індії, материковому Китаї, Польщі, Росії та Бахрейні, зазначає газета The Wall Street Journal.

14.01.2022

Поделитесь этой новостью: