China Evergrande знову на межі дефолту

Китайський девелопер China Evergrande Group знову опинився на межі дефолту, повідомивши, що не гарантує наявність коштів для чергової виплати корпоративних облігацій: це посилило очікування прямої участі держави в реструктуризації боргу.

Тричі за останні два місяці погасивши купони в останній момент, Evergrande в понеділок опинилася перед необхідністю виплатити в $82,5 мільйона, оскільки закінчується чергова 30-денна відстрочка.

У п'ятницю пізно ввечері компанія повідомила, що кредитори зажадали $260 мільйонів, і що вона не може гарантувати достатніх коштів для виплати купона. Внаслідок її акції у понеділок втратили восьму частину вартості.

Влада провінції Гуандун повідомила, що направить до Evergrande робочу групу для нагляду за управлінням ризиками, посилення внутрішнього контролю та підтримки діяльності компанії.

За словами аналітиків, узгоджені зусилля влади свідчать про те, що Evergrande, ймовірно, вже розпочала процес реструктуризації боргу та активів для зниження системного ризику.

Morgan Stanley вважає, що цей процес включатиме координацію з офіційними органами для підтримки нормального ходу здійснення проектів нерухомості та переговори з кредиторами для забезпечення фінансування.

Акції Evergrande впали на 16,44% до 09:32 за Києвом у понеділок, оновивши мінімум 11 років.

06.12.2021

Поделитесь этой новостью: