Brent зростає 5 день поспіль на тлі поліпшення прогнозу попиту і падіння запасів

Ціни на нафту в середу ростуть майже на 1%, причому нафта марки Brent дорожчає п'яту сесію поспіль, оскільки скорочення запасів і відновлення попиту підтримують основні сорти нафти на багаторічних максимумах.

Ф'ючерси на нафту марки Brent виросли на 0,74% до $74,54 за барель о 9:25 за Києвом, марки WTI - на 0,69% до $72,62 за барель.

"Навіть неенергетичні трейдери роблять ставки на те, що ціни на нафту продовжать зростати", - сказав Едвард Мойя, старший ринковий аналітик в OANDA.

"Всі стають занадто "бичачими" щодо цін на нафту. Перспективи попиту на нафту дуже надійні, оскільки відновлення економіки в США, Європі та Азії призведе до того, що в другій половині наступного року попит повернеться на рівень, що передував COVID", - сказав Мойя.

Запаси нафти знизилися на 8,5 мільйона барелів за тиждень, що закінчився 11 червня, повідомили два джерела на ринку з посиланням на дані Американського інституту нафти (API) у вівторок.

Керівники найбільших нафтотрейдерних компаній у вівторок сказали, що очікують збереження цін вище $70 за барель і повернення попиту на докризовий рівень в другій половині 2022 року.

16.06.2021

Поделитесь этой новостью: