Біткоїн подешевшав на 50% з річного піку

У неділю курс криптовалюти біткоїну продовжив зниження. В ході торгів падіння з річного піку склало майже 50%.

Біткоїн напередодні опускався до $32.601, хоча ще в середині квітня він досягав річного максимуму в $64.895,22. О 8:20 за Києвом в понеділок біткоїн торгувався на рівні 35.231,52.

"Багато хто вказує на невиправдану волатильність біткоїну, - написала Емі Ву Сильверман з RBC Capital Markets в аналітичній записці, опублікованій в суботу. - Дійсно, біткоїн робить різкі і запаморочливі коливання".

Падіння біткоїну почалося минулого тижня після серії твітів глави Tesla Ілона Маска. Зокрема, він оголосив, що Tesla більше не братиме біткоїни в якості платіжного засобу при купівлі автомобілів.

Крім того, Китай заборонив фінансовим організаціям і платіжним компаніям надавати послуги, пов'язані з криптовалютними операціями, що зробило додатковий тиск на біткоїн та інші криптовалюти.

Китай буде жорстко припиняти майнінг біткоїнів і торгівлю ними в спробі протистояти фінансовим ризикам, повідомив Комітет з фінансової стабільності і розвитку в п'ятницю на засіданні під головуванням віце-прем'єра Держради Китаю Лю Хе.

24.05.2021

Поделитесь этой новостью: