Біткоін переживає найгірший місяць з 2011 року

Біткоін йде за курсом найгірших місячних результів з вересня 2011 року: він впав на 37%, згідно з Market Watch. З моменту його піку в середині квітня при ціні близько $65 тис. Він втратив приблизно 45%.

За словами Роберта Кіосакі, інвестора і автора книги «Багатий батько, бідний батько», це «чудова новина». «Коли ціна досягне $27 тис., Я знову куплю. Багато чого буде залежати від глобальної макросередовища », - додав він.

У квітні Кіосакі передбачив в інтерв'ю, що ціна біткоіни виросте до $1 млн протягом наступних 5 років. Проте, він заявив, що він вважає за краще золото і срібло в якості інвестицій, називаючи їх «грошима від бога», пише Market Watch.

Ціни на криптовалюту у вихідні дні, як і раніше демонстрували волатильність.

Біткоін впав на 5% в суботу, але відновився в неділю і піднявся напередодні приблизно на 4% за добу, торгуючись в діапазоні від $33 тис. До $37 тис.

Що стосується ефіріума, то його вартість варіювалася таким же чином: він впав в суботу приблизно на 6% і відновився в неділю більш ніж на 5%.

Dogecoin також відновився в суботу та неділю, і ціна його залишається на одному рівні з тієї, що була під кінець п'ятничної торговельної сесії.

Незважаючи на сильні падіння в цьому місяці, біткоін як і раніше на 24% вище свого рівня на початок 2021 року і на 270% більше, ніж в минулому році.

31.05.2021

Поделитесь этой новостью: