Battery Metals Technologies планує лістинг у Гонконгу

Компанія з видобутку нікелю і кобальту Battery Metals Technologies, що базується в Казахстані, планує лістинг у Гонконгу і на майданчику Astana International Exchange (AIX), повідомила прес-служба компанії.

Компанія відмовилася розкрити подробиці планованого розміщення.

Battery Metals Technologies планує разробляти Горностаївське родовище кобальт-нікелевих руд, яке розташоване недалеко від казахстансько-китайского кордону, одне з найбільших в країні.

Компанія планує почати виробництво в 2023 році і довести його до 20.000 тонн нікелю і приблизно до 1.500 тонн кобальта в рік до 2039 році. У документах компанії говориться, що витрати на першому етапі оцінюються в $103 мільйони, загальна вартість проекту - $1,5 мільярда. Контрольним пакетом акцій Battery Metals Technologies володіє казахстанський бізнесмен Кенес Ракішев. Нікель - ключовий компонент електричних батарей - і компанія повідомила, що вважає китайських виробників літій-іонних акумуляторів своїми основними потенційними клієнтами. "Хоча ми не обмежуємо себе китайським ринком збуту, ми розглядаємо його як один з ключових для свого проекту", - йдеться в повідомленні компанії.

14.01.2021

Поделитесь этой новостью: