Байден запровадив перші санкції щодо КНДР після запусків ракет

Адміністрація президента США Джо Байдена в середу ввела перші санкції у зв'язку зі збройними програмами КНДР після серії запусків північнокорейських ракет, зокрема двох - минулого тижня, скоєних, як зазначив Вашингтон, порушуючи резолюції Ради Безпеки ООН.

Санкції накладені, зокрема, на шістьох громадян Північної Кореї, одного росіянина та одну російську компанію, які, за словами Вашингтона, відповідали за закупівлю для потреб збройових програм Пхеньяну в Росії та Китаї.

Заступник міністра фінансів по боротьбі з тероризмом і фінансовою розвідкою Браян Нельсон повідомив, що Державний департамент США притягнув до відповідальності громадянина КНДР Чхве Мен Хена, громадянина Росії Романа Анатолійовича Алара, який проживає в Росії, і російську компанію ТОВ "Парсек" за "діяльність або угоди, які суттєво сприяли поширенню зброї масового ураження чи засобів його доставки".

Нельсон також додав, що Чхве Мен Хен - представник Другої Академії природничих наук КНДР, який живе у Владивостоці, був відповідальним за закупівлю телекомунікаційного обладнання в Росії.

13.01.2022

Поделитесь этой новостью: