Азійський ринок на підйомі, поки Китай намагається підтримати економічне зростання

Фондові індекси Азіатсько-Тихоокеанського регіону зросли у вівторок уранці, компенсуючи деякі втрати, завдані у понеділок. Фондовий ринок у США також виріс, а Китай вжив заходів для підтримки економічного зростання, що сповільнюється.

Китайський індекс Shanghai Composite виріс на 0,29% на 21:05 за східним часом (02:05 за Грінвічем), а Shenzhen Component піднявся на 0,20%. Дані з торгівлі Китаю, включаючи експорт, імпорт та торговий баланс, будуть опубліковані сьогодні трохи згодом.

Гонконгський індекс Hang-Seng зріс на 1,19%.

Японський Nikkei 225 підскочив на 1,25%, а південнокорейський KOSPI - на 0,21%.

Австралійський ASX 200 виріс на 0,58%, а Резервний банк Австралії опублікує своє рішення щодо монетарної політики трохи пізніше.

Політбюро Комуністичної партії Китаю завершило у понеділок засідання, на якому сигналізувало про послаблення обмежень у секторі нерухомості та пообіцяло стабілізувати економіку у 2022 році. Народний банк Китаю знизить норму обов'язкових резервів більшості банків на 0,5 процентних пунктів наступного тижня, звільнивши 1,2 трлн юанів ($188,16 млрд) ліквідності.

Прем'єр Держради Лі Кецян додав, що Китай має можливості використання різних інструментів грошово-кредитної політики, включаючи скорочення норми обов'язкових резервів.

Також у полі зору інвесторів знаходиться сектор нерухомості країни, оскільки China Evergrande Group планує включити до реструктуризації всі свої офшорні державні облігації та приватні боргові зобов'язання. Тим часом, група власників облігацій Kaisa Group Holdings Ltd направила компанії-забудовнику офіційну пропозицію про утримання від угоди з реструктуризації.

Щодо економданих, то в четвер вийдуть індекс споживчих цін (CPI) Китаю та індекс цін виробників (PPI).

Дії Китаю можуть забезпечити деякий спокій на ринку, який нещодавно зазнав нападів волатильності. Однак деякі інвестори передбачили, що можлива подальша волатильність, оскільки країни посилюють обмеження через омікрон штаму COVID-19.

07.12.2021

Поделитесь этой новостью: