Азійські ринки акцій торгуються у мінусі

Фондові індекси держав Азійсько-Тихоокеанського регіону (АТР) опускаються під час торгів у четвер на тлі падіння напередодні американського фондового ринку після публікації протоколу грудневого засідання Федеральної резервної системи (ФРС) США.

"Учасники засідання здебільшого зазначали, що з урахуванням їхніх власних прогнозів для економіки, ринку праці та інфляції може знадобитися швидше, ніж очікувалося раніше, підвищення ставки або швидші темпи її підйому", - йдеться у протоколі засідання від 14-15 грудня.

Деякі з керівників ФРС також звертали увагу на те, що вже незабаром після збільшення ставки Федрезерву, можливо, доведеться почати скорочення обсягу активів на балансі.

Японський індекс Nikkei 225 до 7:26 за Києвом опустився на 2,55%.

Папери автовиробника Toyota Motor Corp. додають у ціні 0,5%, Honda Motor Co. Ltd. - Втрачають 0,2%.

Акції найбільшого роздрібного продавця одягу в Азії Fast Retailing опускаються на 4,5%.

Китайський індекс Shanghai Composite до 07:32 за Києвом знизився на 0,1%, гонконгський Hang Seng втратив 0,3%.

Індекс менеджерів із закупівель (PMI) у сфері послуг, що розраховується Caixin Media Co. і Markit, у Китаї в грудні становив 53,1 пункту, тоді як у листопаді він був на рівні 52,1 пункту.

Папери інтернет-компанії Tencent Holdings Ltd. на Гонконзькій біржі дорожчають на 0,5%, Meituan – на 1%.

Акції виробника електроніки Techtronic Industries Co. Ltd. опускаються на 0,5%. Ціна паперів для автовиробників Geely Automobile Holdings Ltd. та BYD Co. Ltd. збільшується на 1,4% та зменшується на 1,1% відповідно.

Південнокорейський індекс Kospi до 7:29 за Києвом знизився на 0,9%.

Ринкова вартість одного з найбільших у світі виробників чипів Samsung Electronics Co. зменшилася на 0,5%, автовиробника Hyundai Motor – зросла на 0,9%.

Австралійський індекс S&P/ASX 200 знизився на 2,7%.

Папери найбільших у світі гірничодобувних компаній BHP Group Ltd. та Rio Tinto Ltd. подорожчали на 0,1% та 0,7% відповідно.

06.01.2022

Поделитесь этой новостью: