Азіатські фондові ринки торгуються без жодної динаміки

Фондові ринки країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону (АТР) не демонструють єдиної динаміки під час торгів у вівторок. Основна частина індикаторів була за динамікою американських фондових індексів, які завершили сесію в понеділок на рекордних максимумах або біля них. Водночас фондові індекси Китаю та Гонконгу знижуються під час торгів.

Японський Nikkei 225 до 8:20 за Києвом набрав 1,85%.

Папери найбільшого роздрібного продавця одягу в Азії Fast Retailing підвищуються у ціні на 5,3%, виробника споживчої електроніки Sony – зростають на 2,3%, інтернет-компанії Rakuten – на 0,4%. Акції інвестиційно-технологічної SoftBank Group додають у ціні 1,7%.

Гонконгський індекс Hang Seng до 8:28 за Києвом знизився на 0,33%, китайський Shanghai Composite опустився на 0,16%.

Народний банк Китаю (НБК, ЦБ країни) у вівторок надав банкам 200 млрд. юанів ($31,34 млрд.) у рамках операцій зворотного РЕПО для забезпечення достатньої ліквідності в банківській системі. Процентна ставка за 7-денними операціями склала 2,2% річних, йдеться в повідомленні китайського ЦП. Ці кроки спрямовані на те, щоб підтримати достатню ліквідність у фінсистемі під час періоду податкових платежів та випуску держоблігацій.

Вартість технологічних Meituan та Alibaba Group Holding Ltd. зменшується на 0,6% та на 2,4% відповідно, тоді як папери Tencent Holdings Ltd. втрачають у ціні 0,8%.

Акції нафтогазової CNOOC Ltd. дешевшають на 0,9%, тоді як папери PetroChina Co. Ltd. зростають на 0,3%.

Південнокорейський індикатор Kospi до 8:26 за Києвом піднявся на 0,8%.

ВВП Південної Кореї збільшився на 4% у річному вираженні у третьому кварталі 2021 року, сповільнившись порівняно зі зростанням на 6% у попередньому кварталі, свідчать попередні офіційні дані. Аналітики в середньому очікували зростання показника на 4,2%, згідно з Trading Economics. Зростання економіки в поквартальному вираженні склало 0,3% порівняно з 0,8% у попередньому кварталі та консенсус-прогнозом на рівні 0,6%.

Котирування акцій виробників чипів SK Hynix Inc. та Samsung Electronics зростають на 2,5% та 1,4% відповідно, автовиробника Kia Corp. – на 0,2%.

Австралійський S&P/ASX 200 додав 0,03%.

Акції гірничодобувної Rio Tinto Ltd. подешевшали на 0,6%, тоді як папери BHP Group Ltd зросли на 0,7%.

26.10.2021

Поделитесь этой новостью: